سوالات متداول

مجوز رسمی از مدیریت آموزش و پرورش،آموزش سریع مکالمه زبان انگلیسی به صورت فشرده، ترمیک، جمعه، دو روز در هفته، فوق فشرده و پنجشنبهاستفاده از تجهیزات مدرن آموزشی (LED) و سیستم های صوتی پیشرفته در کلاس هابرگزاری کلاس های کم جمعیت با محدودیت تعداد دانشجویان(حداکثر 12نفر در تمامی مقاطع)اعطای گواهینامه و مدارک معتبر فارغ التحصیلی در پایان مقاطع تحصیلی میانی و پیشرفتهامکان استخدام فارغ التحصیلان مقطع پیشرفته جهت تدریس در آکادمی زبان "هدف"امکان تعیین سطح،ثبت نام و پرداخت شهریه online برگزاری آزمون های منظم میان ترم و پایان ترم و اعلام نمرات از طریق وب سایت آموزشگاه زبان "هدف"

برای شرکت در دوره ها و زبان های مختلف آموزشگاه زبان هدف ابتدا کافی است در آزمون تعیین سطح این آموزشگاه بصورت رایگان شرکت کنید. بعد از نتیجه بدست آمده حاصل از آزمون، مشاورین آموزشگاه هدف شما را از روزها و ساعات متفاوتی که مناسب سطح شما میباشد , آگاه میسازند. لازم به ذکر است شهریه شما از طریق دفتر آموزشگاه زبان هدف قابل واریز میباشد , از اینرو نیازی به مراجعه به بانک جهت واریز شهریه ندارید..مدارک مورد نیاز همراه داشتن کارت شناسایی عکس دار و یک قطعه عکس و نتیجه تعیین سطح میباشد.

خیر آزمون تعیین سطح به دو روش قابل انجام است: -تعیین سطح حضوری: با مراجعه به آموزشگاه زبان هدف بصورت حضوری تعیین سطح انجام می شود. یا با انتخاب گزینه تعیین سطح حضوری در قسمت ثبت نام ساعت های مشخص شده برای شما نمایش داده می شود. -تعیین سطح آنلاین: با انتخاب گزینه ثبت نام و وارد کردن اطلاعات اولیه در آزمون تعیین سطح شرکت می کنید و بعد از تعیین سطح در صورت نیاز به تعیین سطح شفاهی, تلفنی از شما تعیین سطح گرفته می شود.

خیر، در هدف کلاس‌های زبان به صورت زنده (آنلاین) برگزار می‌شوند و ارتباط تعاملی بین زبان‌آموزان و اساتید برقرار می‌شود.

بله، برای تماشای کلاس‌ها به صورت زنده (آنلاین) و فیلم‌های ضبط شده، لازم است تا به اینترنت دسترسی داشته باشید.

حضور در کلاس‌های آنلاین هدف به جدیت کلاس حضوری است؛ در کلاس‌ها پرسش‌وپاسخ صورت می‌گیرد و شامل آزمون‌هایی است که توسط اساتید بررسی می‌گردند. لازم به ذکر است که در پایان هر کلاس تکالیفی توسط اساتید مشخص می‌شود که همه‌ی آنها پس از انجام و بارگذاری توسط زبان آموز، بررسی خواهند شد.

بله، شما می‌توانید کلاس‌ها را هر چند بار که می‌خواهید به صورت ضبط شده تماشا کنید و محدودیتی در این مورد وجود ندارد.

خیر، کلاس‌های هدف با دو کیفیت متفاوت نمایش داده می‌شود؛ به همین دلیل با حداقل اینترنت ۵۱۲ کیلوبایت در ثانیه، کلاس‌ها بدون مشکل و قطعی قابل مشاهده است. البته پایداری اینترنت بسیار مهم‌تر از قدرت آن است.

به طور میانگین کلاس‌های آنلاین، حدود ۱۰۰ مگابایت و کلاس‌های ضبط شده، ۸۰ مگابایت در ساعت از ترافیک شما مصرف می‌کند.

بله، برنامه‌ی آموزش اساتید دقیقا مانند روندی است که در کلاس‌های حضوری توسط آنها ارائه می‌شود.

برای حضور در کلاس‌های هدف لازم است تا اپلیکیشن آموزشگاه زبان هدف را از برنامه بازار برای گوشی موبایل خود نصب کنید و جهت استفاده با لپ تاپ و یا کامپیوتر شخصی مرورگر کروم (Chrome) را روی سیستم عامل خود نصب کنید.

تعهد مجموعه‌ی هدف ۴۸ ساعت پس از اتمام کلاس زنده است؛ با این حال عموما کلاس‌ها ۲ ساعت بعد از برگزاری بارگذاری می‌شوند.

هردوره از کلاس ها شامل 16 جلسه ای (3 روز در هفته) و 12 جلسه ای (2 روز در هفته) می باشد. و این جلسات آموزشی به صورت ارتباط دوطرفه بین استاد و زبان آموز برگزار می شود. مدت زمان هر کلاس آنلاین نیز یک ساعت است.

بله، میتوانید از چت و یا میکروفون برای ارتباط با مدرس استفاده کنید. در قسمت چت، پیام می تواند به صورت عمومی و یا خصوصی فرستاده می شود. برای استفاده از میکروفون، باید روی علامت بالابردن دست کلیک کنید و برای صحبت کردن اجازه بگیرید.

جلسات آنلاین هر کلاس ضبط میشود و بعد از هر جلسه در دسترس زبان آموزان قرار می گیرد. به این ترتیب، هیچ جلسه ای از کلاس از دست نمی رود.

در پایان هر کتاب، گواهی پایان دوره برای شما صادر می شود.

در صورت بروز هرگونه مشکل فنی می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید. شماره پشتیبانی 09426001169 (از ساعت 16 تا 20)

این کلاسها برای افراد شاغل و پرمشغله، که فرصت شرکت در کلاسهای حضوری را ندارند، یک انتخاب ایده آل است. چرا که امکان حضور در کلاسهای مجازی از هرکجا که هستید وجود دارد. به این ترتیب در زمان صرفه جویی می شود. علاوه بر این، این دوره ها بخاطر استفاده از محصولات چند رسانه ای مثل فیلم و عکس، می تواند جذابیت خیلی بیشتری داشته باشد. همچنین، ویدئوی ضبط شده کلاسها به شما امکان مرور مطالب درسی را میدهد.

با مراجعه به سایت Hadafinstitute.com روی "ثبت نام" کلیلک کرده و بعد از وارد کردن اطلاعات اولیه آزمون تعیین سطح از شما گرفته خواهد شد. بعد از آزمون تعیین سطح شما در کلاس مورد نظر ثبت نام میشوید.سپس پیامکی شامل شناسه کاربری و رمزعبور برای شما ارسال میشود.

آزمون تعیین سطح آموزشگاه زبان هدف بشکل شفاهی و کتبی میباشد. لازم به ذکر است که هماهنگی قبلی جهت گرفتن وقت تعیین سطح الزامی است . شایان به ذکر است که تعیین سطح کلیه زبان ها رایگان بوده و مراجعین محترم هزینه ای بابت تعیین سطح کتبی یا شفاهی متقبل نمیشوند .

بهترین رمان یادگیری یک زبان خارجی از زمان کودکی است اما اینکه دقیقا در چه سنی بهتر است باید بگوییم شروع یادگیری در سن ۴-۷  سالگی فوایدی دارد که سایر سنین ندارند. شروع یادگیری زبان دوم در این سن باعث ایجاد انگیره و علاقه به زبان می گردد و بسیاری معتقدند که کودکان در این سنین لهجه زبان دوم را به خوبی فرا میگیرند. اما شروع یادگیری در سنین بالاتر سرعت پیشرفت بیشتری را  به زبان آموز می دهد. عده ای بر این باور هستند که نوجوانان با آهنگ سریعتری نسبت به سایر سنین می آموزند هرچند تاخیر در شروع یادگیری باعث از دست رفتن فرصت یادگیری لهجه زبان دوم را در پی خواهد داشت.

بله – تعریف زبان آموزان از پایین ترین سطح و یا سطح یک , ممکن است با ماهیت اصلی این سطح در آموزشگاه زبان هدف تفاوت زیادی داشته باشد. از اینرو آموزشگاه زبان هدف امکان تعیین سطح رایگان را برای عموم قایل شده است تا هیچ مانعی برای انجام تعیین سطح وجود نداشته باشد.

در آموزشگاه زبان هدف زمان های متفاوتی برای کلاس ها و دوره ها در نظر گرفته شده است . همچنین کلاس های عصرها , غروب ها و کلاس های آخر هفته نیز برای شاغلین عزیز در نظر گرفته شده است

بله – وابسته به نیاز و زمان زبان آموزان , آموزشگاه زبان هدف دوره های خصوصی مناسب با هدف و زمان زبان آموز را به وی ارایه میدهد و در این دوره ها زبان آموزان با کمترین زمان و مناسب ترین هزینه و با کیفیتی بیش از پیش تحت آموزش قرار میگیرد.

یادگیری زبان دارای پیچیدگی های بسیاری است که همین امر باعث شده افراد سودجو با تبلیغات پوشالی و غیر واقغی افراد را به پرداخت هزینه های سنگین تشویق نمایند. لازم است بدانید که تمام دانشمندان زبان شناس معنقدند که یادگیری زبان به معنای واقعی امری طولانی مدت است. اما آنچه مراکز غیر حرفه ای و سودجو انجام میدهند بر دو فسم است .اول اینکه آنقدر به شما فشار می آورند و تضمین می گیرند که در آخر شما بگویید مهرم حلال جونم آزاد. روش دوم آنها این است که اگر پایان دوره ای وجود داشته باشد از شما آنچه را یاد داده اند می پرسند، نه آنچه شما باید می آموختی. پس به هوش باشید و برای یادگیری زبان برنامه بلند مدت را تجربه کنید. 

یک قانون کلی می گوید که هیج مرکزی افتتاح نمی شود تا بد کار کند اما این قدرت مدیریت آن مرکز است که تعیین کننده میزان موفقیت آن می باشد. برای انتخاب یک آموزشگاه خوب باید ابتدا به سابقه ، تخصصی بودن یک مرکز، مدرسین، محیط آموزشی، امکانات به روز مرکز، و … توجه نمایید.  بدون شک مرکز آموزشی که بطور تخصصی فقط به آموزش زبان می پردازد برای آن برنامه ریزی مدون دارد و نسبت به مراکزی که آموزش زبان یکی از رشته های آنهاست متفاوت خواهد بود.وجود امکانات پیشرفته آموزشی مانند نرم افزار های آموزشی مرتبط همه اهمیت خاصی دارند.  در کنار محیط شایسته، بدون شک اساتید مجرب و متخصص و نیز برنامه ریزی و هدف گزاری یک آموزشگاه زبان تعیین کننده خواهد بود تا مورد انتخاب قرار گیرد.