دوره فیلم مخصوص بزرگسالان

دوره فیلم مخصوص بزرگسالان

سوالی که امروزه برای همه افراد پیش می آید این است که چگونه یادگیری زبان انگلیسی با تماشای فیلم باعث تقویت زبان انگلیسی می شود؟

استاد ابراهیم قانع در ویدیوی زیر درمورد فواید یادگیری زبان انگلیسی از طریق فیلم و سریال صحبت کرده اند. و نیز نمونه آموزش از طریق فیلم Gemeni Man که توسط استاد قانع به صورت یکطرفه ضبط شده است را در ویدیو زیر تماشا کنید.البته کلاس های آنلاین آموزشگاه زبان هدف به صورت دو طرفه از طریق اپلیکیشن و وبسایت آموزشگاه صورت می گیرد.


البته باید توجه داشته باشید که تماشای فیلم اگر به روش صحیح, درست و اصولی انجام نشود کارایی چندان و اثر به‌سزایی در یادگیری زبان انگلیسی شما نخواهد داشت. به همین دلیل بسیار مهم است که شما یادگیری زبان انگلیسی با تماشای فیلم را زیر نظر متخصصان و اساتید خبره بیاموزید تا بتوانید پیشرفت خود را در سریع‌ترین زمان ممکن مشاهده کنید و از یادگیری با این روش نهایت لذت را ببرید.

بر همین اساس ما در آموزشگاه زبان هدف با استفاده از فیلم Gemini Man, تمام نکات آموزشی: اعم از لغات، اصطلاحات، عبارات کاربردی و ساختار جملات و... را به شما زبان آموزان عزیز آموزش می دهیم


برای مشاوره رایگان و ثبت نام در این دوره با ما در ارتباط باشید.

09426001169

نام دوره دوره فیلم مخصوص بزرگسالان
طول دوره این دوره شامل 16 ترم می باشد
درباره دورهآموزش زبان انگلیسی همراه با فیلم Gemeni Man
طول دوره
این دوره شامل 16 ترم می باشد
مدت زمان ترم ها
این دوره در ترم های 12 جلسه ای و 2روز در هفته تدریس می شود.
  • منابع آموزشی و کتاب ها

    فیلم Gemeni Man

دپارتمان ها:

دوره های مرتبط